BI knihovna, HRM, počasí...
Od 9h jsem ve škole a pořád se mi nechce na kolej. Právě sedím v tiché zóně knihovny - tzn. že se tady nesmí mluvit. V 6. patře je dokonce tichá zóna, ve které se nesmí používat počítače - už se těším, až si tam někdy zajdu. Moje běžky tiše pláčou ve skříni, protože to vypadá, že jaro navštívilo Oslo a odehnalo sníh. Protože je BI moderní budova, tak jsou venkonvní obvodové stěny celé prosklenné. Díky tomu sem proniká mnohem víc slunečních paprsků. Musím říct, že se to tu vůbec nedá srovnat s knihovnou na VŠE. Ještě jsem nebyla v Dejvicích v nové technické knihovně, ale tipuju, že je jim co závidět. Prostředí k učení dělá hodně.
V tuhle chvíli se snažím dostat do hlavy fakta z článků v rámci předmětu HRM. Musím říct, že strategie seminární práce není vůbec pitomá, protože nás tak nutí článkům porozumět, vybrat nejvhodnější a správně použít v textu. Varianta testu, kdy bych měla jen popsat, co znamená určitý pojem, by byla jednodušší.
Pokud tohle čte zájemce o studium na BI či HRM předmět -
čtěte články průběžně na každou hodinu, jestli z toho chcete dostat co nejvíc! Já mám teď pocit, že moje hlava je neustále saturovaná informacema a už nevstřebá víc, i když mám před sebou stále dost článků k přečtení.
Sekce beletrie v "normální" zóně v knihovně.